FOTO

Grāmatu pasniegšana Inčukalna pamatskolas 1. klašu skolēniem

Biedrības “Inčukalna izaugsmei” pārstāvji Modris Jaunups, Iveta Ragoviča, Arvīds Blaus un Ilze Grīnberga 10.12.2019. devās uz Inčukalna pamatskolu, lai dāvātu 1. klašu skolniekiem grāmatas lasīt prasmes attīstīšanai. Kā palīgmateriālu 1. klašu audzinātājas turpmāk varēs izmantot 11 biedrības sagādātās grāmatas, katru 19 eksemplāros, kā piemēram, Margaritas Stārastes “Pelēkais namiņš” , Rutas Svažas un Dāvja Ozola “Naudiņas ceļojums”, kā arī citu autoru grāmatas.

15 Photos

Mātes diena 2019

12. maijā jau astoto gadu pēc kārtas biedrības „Inčukalna izaugsmei” biedri , izgāja Inčukalna ielās, lai ar sirsnīgiem vārdiem, tulpēm un apsveikuma kartītēm sveiktu māmiņas mātes dienā.

15 Photos

Konkurss Labākā klase 2019

10.05.2019. Biedrība “Inčukalna izaugsmei” valdes locekļi Modris Jaunups un Ilze Grīnberga paziņoja un apsveica Inčukalna pamatskolas labākās klases. Šogad par labākajām klasēm tika atzītas: 1. līdz 3. klašu grupā 3. b klase, 4. līdz 6. klašu grupā 4. b klase, savukārt 7. līdz 9. klašu grupā 7. a klase.

3 Photos

Biedrība „Inčukalna izaugsmei” sveic Inčukalna Mākslinieku kopu un piešķir simpātijas balvas mākslinieciskās jaunrades konkursā „TULPJU BUMS INČUKALNĀ!”

Biedrības „Inčukalna izaugsmei” valdes pārstāvji ( M. Jaunups un I. Grīnberga) 29. aprīlī piedalījās Inčukalna mākslas dienās 2017 un sveica Inčukalna Mākslinieku kopu tās 15 gadu pastāvēšanas jubilejā, kā arī ikgadēji piešķīra savas simpātijas balvas, novērtējot mākslinieciskās jaunrades konkursa mākslas darbus. Foto : V. Oša

3 Photos

Mākslas plenērs 2016

Atskats uz biedrības "Inčukalna izaugsmei" organizēto Mākslas plenēru 27.08.2016.

67 Photos

Lieldienas 2016

Atskats uz biedrības "Inčukalna izaugsmei" organizēto Lieldienu brīvdabas ģimenes pasākumu 28.03.2016.

64 Photos

18. novembris

Biedrība „Inčukalna izaugsmei” 18. novembrī aicināja gan mazus, gan lielus, inčukalniešus, novada viesus, uzņēmumu, iestāžu un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus, atzīmējot Latvijas 97. gada dienu, pulcēties pie Inčukalna Tautas nama, lai simboliskā, mazā akcijā vienotos un akcentētu tās vērtības, kuras ir patiesi svarīgas ikvienam no mums , dzīvojot Latvijā.

22 Photos

Mākslas plenērs 2015

Sestdien,29. augustā, Inčukalnā pie estrādes norisinājās biedrības „Inčukalna izaugsmei” organizētais pasākums „Mākslas plenērs Inčukalnā”, kura ietvaros jau ceturto gadu pēc kārtas ikvienam bija iespēja radoši izpausties mākslas darbnīcās, doties izjādē ar zirgiem, piedalīties sporta aktivitātēs, kā arī palīdzēt apgleznot lielos gliemežus.

93 Photos

Talka A. Ludiņas Mākslinieku dārzā

23. maijā biedrība „Inčukalna izaugsmei” kopā ar Inčukalna novada iedzīvotāju padomi un Annas Ludiņas „Mākslinieku dārza” īpašniekiem aicināja ikvienu Inčukalna novada iedzīvotāju sakopt vienu no ievērojamākajiem Inčukalna novada apskates objektiem Annas Ludiņas „Mākslinieku dārzu”, Inčukalna novada „Līgotnēs”.

39 Photos

Lielā talka 2015

Šogad Lielajā talkā, biedrība „Inčukalna izaugsmei” kopā ar partijas „Vienotība” Inčukalna novada nodaļu un PII „Minka” filiāli „Lapsiņa” kolektīvu, kā arī bērnu vecākiem aicināja ikvienu Inčukalna novada iedzīvotāju sakopt tā saukto „Lakstīgalu gravu” Gaujā aiz bērnu dārza „Lapsiņa”.

39 Photos

Lieldienas 2015

Atskats uz biedrības "Inčukalna izaugsmei" organizēto Lieldienu pasākumu 06.04.2015.

27 Photos

18. novembris - Latvijai 96

Biedrība „Inčukalna izaugsmei”, turpinot tradīcijas, kā katru gadu aicināja ikvienu 18. novembrī pulcēties pie Inčukalna Tautas nama, lai simboliskā, mazā akcijā, atzīmējot Latvijas 96.gadadienu, vienotos un akcentētu tās vērtības, kuras, dzīvojot Latvijā, mums ir patiesi svarīgas.

33 Photos

Mākslas plenērs Inčukalnā 2014

Sestdien, 30. augustā, Inčukalnā pie Tautas nama norisinājās biedrības „Inčukalna izaugsmei” organizētais pasākums „Mākslas plenērs Inčukalnā”, kura ietvaros jau trešo gadu pēc kārtas ikvienam bija iespēja radoši izpausties mākslas darbnīcās, doties izjādē ar zirgiem, piedalīties sporta aktivitātēs, kā arī piedalīties konkursā ar savu mākslas darbu attēlojot savu 1. septembri.

46 Photos

HINCENBERGA OPEN 2014

2014.g. 12.jūlijā Inčukalna basketbola laukumā pie Inčukalna tautas nama pirmo reizi notika biedrības „Inčukalna izaugsmei” un Inčukalna basketbola kluba ”Hincenberga” organizētais ielu basketbola turnīrs „HINCENBERGA OPEN 2014”.

78 Photos

Mātes diena 2014

11. maijā biedrības „Inčukalna izaugsmei” biedri jau 3 gadu pēc kārtas , izgāja Inčukalna ielās, lai ar sirsnīgiem vārdiem, tulpēm un apsveikuma kartītēm sveiktu māmiņas Mātes dienā.

10 Photos

Talka 2014

Šogad Lielajā talkā, biedrība „Inčukalna izaugsmei” kopā ar partijas „Vienotība” Inčukalna novada nodaļu un PII „Jancis” kolektīvu, kā arī bērnu vecākiem aicināja ikvienu Inčukalna novada iedzīvotāju sakopt PII „Jancis” rotaļu laukuma teritoriju.

61 Photos

Lieldienas 2014

Gaisa temperatūrai sasniedzot pat 20 grādu atzīmi, aizvadīti vieni no skaistākajiem pavasara svētkiem – Lieldienas. Svētkus daudzi inčukalnieši un tā viesi, gan lieli, gan mazi, pavadīja ne vien mājās ģimenes lokā, bet arī atpūšoties Inčukalnā pie Tautas nama.

45 Photos

Extreme Sport Show 2013

Sestdien, 7. septembrī, Inčukalnā Stacijas laukumā norisinājās biedrību „OneNineOne Extreme Sports” un „Inčukalna izaugsmei” organizētais pasākums „Extreme Sport Show 2013”, kura ietvaros ikvienam bija iespēja redzēt daudzus vietējos Inčukalna novada sportistus izpildot ekstrēmus trikus uz visdažādākajiem braucam rīkiem.

49 Photos

Mākslas plenērs Inčukalnā 2013

Svētdien,28. jūlijā, Inčukalnā pie Tautas nama norisinājās biedrības „Inčukalna izaugsmei” organizētais pasākums „Mākslas plenērs Inčukalnā”, kura ietvaros jau otro gadu pēc kārtas ikvienam bija iespēja radoši izpausties mākslas darbnīcās, doties izjādē ar zirgiem, piedalīties sporta aktivitātēs, kā arī piedalīties mākslas darbu izsolē.

97 Photos

Nordea Rīgas maratons 2013

Svētdien, 19. maijā, notiekošajā Nordea Rīgas maratonā piedalījās un sevi apliecināja biedrības “Inčukalna izaugsmei”kolektīvs, tā dalībniekiem veiksmīgi noskrienot 5km distanci.

2 Photos

Mātes diena 2013

12. maijā jau otro gadu pēc kārtas biedrības „Inčukalna izaugsmei” biedri , izgāja Inčukalna ielās, lai ar sirsnīgiem vārdiem, tulpēm un apsveikuma kartītēm sveiktu māmiņas mātes dienā.

6 Photos

Talka 2013

Šogad Lielajā Talkā, biedrība „Inčukalna izaugsmei” kopā ar partijas „Vienotība” Inčukalna novada nodaļu un PII „Minka” filiāli „Lapsiņa” kolektīvu, kā arī bērnu vecākiem aicināja ikvienu Inčukalna novada iedzīvotāju sakopt tā saukto „Lakstīgalu gravu” Gaujā aiz bērnu dārza „Lapsiņa”.

19 Photos

Lieldienas

Atskats uz biedrības "Inčukalna izaugsmei" organizēto Lieldienu pasākumu 01.04.2013.

15 Photos

Sniega diena

Atskats uz biedrības "Inčukalna izaugsmei" un Jauno jātnieku skolas organizēto pasākumu "Sniega diena" 16.02.2013.

17 Photos

Inčukalna daudzcīņa

Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu Inčukalna jauniešu vidū un dotu iespēju pavadīt viņu brīvo laiku saturīgi, nodarbojoties ar sportu un piedaloties sacensībās, 24. novembrī Inčukalna sporta kompleksā notika pirmās biedrības „Inčukalna izaugsmei” organizētās daudzcīņas sacensības.

19 Photos

18. novembris

Biedrība „Inčukalna izaugsmei” 18. novembrī aicināja gan mazus, gan lielus, inčukalniešus, novada viesus, uzņēmumu, iestāžu un sabiedrisko organizāciju pārstāvjus, atzīmējot Latvijas 94. gadadienu, pulcēties pie Inčukalna Tautas nama, lai simboliskā, mazā akcijā vienotos un akcentētu tās vērtības, kuras ir patiesi svarīgas ikvienam no mums , dzīvojot Latvijā.

6 Photos

Extreme Sport Show

Sestdien, 6. oktobrī, Inčukalnā Stacijas laukumā norisinājās biedrību „OneNineOne Extreme Sports” un „Inčukalna izaugsmei” organizētais pasākums „Extreme Sport Show”, kura ietvaros ikvienam bija iespēja redzēt vietējos Inčukalna novada sportistus izpildot ekstrēmus trikus uz visdažādākajiem braucam rīkiem.

9 Photos

Mākslas plenērs Inčukalnā

Sestdien, 4. augustā, Inčukalnā pie Tautas nama norisinājās biedrības „Inčukalna izaugsmei” organizētais pasākums „Mākslas plenērs Inčukalnā”, kura ietvaros ikvienam bija iespēja radoši izpausties mākslas darbnīcās, doties izjādē ar zirgiem, piedalīties sporta aktivitātēs, kā arī vērot mīnu un Leļļu teātra priekšnesumus.

94 Photos

Estrādes soliņu atjaunošna

Jūnija sākumā tika aizsākti Inčukalna Aleksandra parka brīvdabas estrādes soliņu atjaunošanas darbi. Soliņu atjaunošana tika veikta pēc biedrības „Inčukalna izaugsmei” iniciatīvas, ar mērķi jau 16. jūnijā, ļaut iedzīvotājiem un Inčukalna novada Dziesmu dienu dalībniekiem sēdēt uz jauniem soliņiem un baudīt mākslinieku sniegumu.

6 Photos

Māmiņdiena

Biedrība „Inčukalna izaugsmei” kopā ar jauniešu organizācijas „Mēs par Latviju” jauniešiem sveic māmiņas

8 Photos

Lielā talka

Lielās Talkas laikā, Inčukalna parkā uzstādīti vairāk kā 20 jauni putnu būrīši

10 Photos

Slotas un Otas

Biedrība „Inčukalna izaugsmei” piešķir simpātijas balvas mākslinieciskās jaunrades konkursā „SLOTA un OTAS”

4 Photos

 

Kuru no biedrības "Inčukalna izaugsmei" pasākumiem vēlētos, lai organizē vēl?

Rādīt rezultātus

Loading ... Loading ...