JAUNUMI

Brīvdabas kino vakars Inčukalnā
20/08/2018 1 Komentārs

Jau otro gadu pēc kārtas biedrība “Inčukalna izaugsmei” aicina brīvā dabā pie Inčukalna estrādes Aleksandra parkā kopīgi skatīties filmu. Šogad 25.08.2018. plkst. 21.00 pasākuma apmeklētājiem būs iespējams skatīties Ināras Kolmanes režisēto spēlfilmu “Bille” un pirms filmas plkst. 20.30 tikties ar filmas režisori.

“Bille” ir smeldzīgs, vienlaikus dzīvi apliecinošs, asprātīgs un cerībpilns stāsts par kāda cilvēkbērna pieaugšanu un attiecībām ar pasauli pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu nogalē Latvijā. Tas ir veltījums mums pašiem, atgādinot īsto vērtību mērus – iecietību, uzupurēšanos, sevis apliecināšanu. Bille dzīvo pasaulē, kur bagātiem ir savas un nabagiem savas ielas, un bērniem lielākais dārgums ir sadiegta lupatlelle. Bille ar nabadzību iemācījusies sadzīvot, taču mātes mīlestība meitenei liegta — tuvinieki par Billi rūpējas, toties ikbrīdi atgādina — ka Bille ir neaptēsts bērns, nekas prātīgs no viņas neizaugs… Tas Billei sāp un meitenei ir sapnis — pierādīt sevi, izlauzties no mazvērtības žņaugiem.

 

Filmas ilgums: 106 minūtes.

Pasākuma ieeja bez maksas.

Aicinām pasākuma apmeklētājus ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un savai ērtībai ņemt līdzi pledu sēdēšanai, labu garastāvokli un draugus, lai visi kopā izbaudītu brīvdabas kino vakaru!

'1 komentārs rakstam “Brīvdabas kino vakars Inčukalnā”'

Tavs komentārs par rakstu:

Kuru no biedrības "Inčukalna izaugsmei" pasākumiem vēlētos, lai organizē vēl?

Rādīt rezultātus

Loading ... Loading ...