JAUNUMI

Biedrība „Inčukalna izaugsmei” sveic Inčukalna Mākslinieku kopu un piešķir simpātijas balvas mākslinieciskās jaunrades konkursā „TULPJU BUMS INČUKALNĀ!”
30/04/2017 4 Komentāri

Biedrības „Inčukalna izaugsmei” valdes pārstāvji ( M. Jaunups un I. Grīnberga) 29. aprīlī piedalījās Inčukalna mākslas dienās 2017 un sveica Inčukalna Mākslinieku kopu tās 15 gadu pastāvēšanas jubilejā, kā arī ikgadēji piešķīra savas simpātijas balvas, novērtējot mākslinieciskās jaunrades konkursa mākslas darbus.

Inčukalna Mākslinieku kopa šogad svin jau 15. gadskārtu. Mākslinieku kopa ir zināma ik vienam novada iedzīvotājam, kurš apmeklēji Tautas namu, jo tieši tur ir izstādītas Mākslinieku kopas mākslinieku  mākslas darbi. Kā katru gadu arī šajā pavasarī tika atklāta Mākslinieku kopas mākslas izstāde, kā arī izstādīti mākslas konkursa „TULPJU BUMS INČUKALNĀ!” dalībnieku darbi.

Savu simpātiju balvu šogad biedrība „Inčukalna izaugsmei” piešķīra Katrīnai Naumovai, Patrīcijai Krasnovai un Elīnai Zeltiņai.

“Iesniegtos darbus, kā jau katru gadu, novērtēt nebija viegli, jo ikviens jaunais mākslinieks bija cītīgi strādājis pie mākslas darba, radot saulainas, pavasarīgas sajūtas. Tādēļ mēs šogad galveno kārt vadījāmies pēc sajūtām un vērtējām jaunā mākslinieka talantu attēlojot to,” iespaidos dalās M. Jaunups, piebilstot, ka šādu pasākumu organizēšana, kurā satiekas jaunie mākslinieki ar Mākslinieku kopu, dod iespēju novada bērniem apskatīt, iedvesmoties un pat pārrunāt mākslas tehnikas ar pieredzējušākiem māksliniekiem, kas ir labs stimuls jaunajiem māksliniekiem turpināt attīstīt savu talantu un nākotnē papildināt Mākslinieku kopas izstādes arī ar saviem darbiem.

Foto no pasākuma : šeit .

'4 komentāri rakstam “Biedrība „Inčukalna izaugsmei” sveic Inčukalna Mākslinieku kopu un piešķir simpātijas balvas mākslinieciskās jaunrades konkursā „TULPJU BUMS INČUKALNĀ!””'
 1. Gleznotajs says:

  Vai ir kkur apskatāmi šie darbi ?

  https://www.cvmarket.lv/darbs-arzemes

 2. Taurenis says:

  Vasarā biju apskatīt, feini!

  Lasi šeit hhttp://bit.do/rekurzeme-parocigs-riks

 3. Green says:

  Vai šos darbus varēs apskatīt arī Kurzemē ?
  http://greenzebra.lv/

Tavs komentārs par rakstu:

Kuru no biedrības "Inčukalna izaugsmei" pasākumiem vēlētos, lai organizē vēl?

Rādīt rezultātus

Loading ... Loading ...