JAUNUMI

Aizvadīts jau piektais Mākslas plenērs Inčukalnā
01/09/2016 1 Komentārs

Sestdien, 27. augustā, pie Inčukalna estrādes Aleksandra parkā, jau piekto gadu pēc kārtas norisinājās biedrības „Inčukalna izaugsmei” organizētais pasākums „Mākslas plenērs Inčukalnā”, kura ietvaros ikvienam bija iespēja radoši izpausties mākslas darbnīcās, doties izbraucienā zirga pajūgā, piedalīties sporta aktivitātēs, kā arī dažādos mākslinieciskos konkursos.

Vēlme radoši izpausties bija liela, ikviens gan mazs, gan liels vēlējās piedalīties konkursos. Savukārt biedrības „Inčukalna izaugsmei” radošajā teltī, izveidot sev kādu atmiņai paliekošu pašdarinātu mākslas darbu – apgleznotu krūzīti, šķīvīti, taisīt aplikācijas vai no pērlītēm darinātas rotas. Īpašs prieks, ka tāpat kā pagaišā gadā (atjaunojot gliemežu krāsojumu) arī šogad izdevās pasākuma ietvaros atstāt novadam ko paliekošu – visiem bērniem kopīgiem spēkiem tika dota iespēja, apkrāsot dažāda veida koka izstrādājumus, kas papildinās Aleksandra parkā esošo “Sajūtu taku”.

Tāpat visas dienas garumā pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās bezmaksas aktivitātēs – sportiskos konkursos, izlēkāties piepūšamajā pilī, našķoties ar cukurvati un pat izveidot no siena lelli, ar kuru pēc tam spēlēt improvizēto teātri.

Biedrības „Inčukalna izaugsmei” valdes priekšsēdētājs Modris Jaunups atzīst, ka pasākums izdevās, kā bija paredzēts – bērni bija priecīgi, visi aktīvi darbojās mākslas darbnīcās, vairākās aktivitātēs pat veidojās rindas. Esam gandarīti, ka „Mākslas plenērs Inčukalnā” ir kļuvis par iemīļotu pasākumu novadnieku vidū. Ir liels prieks, ka pasākuma organizēšanu arī šogad atbalstīja novadnieki – Inčukalna mākslinieku kopa Jāņa Zvirbuļa vadībā, Jolanta Bodniece, apgleznojot sejas bērniem, Tautas nams Ingas Freimanes vadībā un protams, vietējie uzņēmēji, uzsver Modris Jaunups.

'1 komentārs rakstam “Aizvadīts jau piektais Mākslas plenērs Inčukalnā”'
  1. Gleznotajs says:

    Prieks, kad Inčukalnā ir attīstijies šādi planēri.
    Tiešām liels prieks :)

    http://precesdarbam.lv/

Tavs komentārs par rakstu:

Kuru no biedrības "Inčukalna izaugsmei" pasākumiem vēlētos, lai organizē vēl?

Rādīt rezultātus

Loading ... Loading ...